Povstalecká história
Reżyseria:
Andrej LettrichZdjęcia:
Tibor BiathMuzyka:
Svetozár StračinaObsada:
Štefan Kvietik, Emília Vášáryová, Július Vašek, Michal Gučík, Dušan Jamrich, Květa Fialová, Karol Machata, Ivona Krajčovičová, Deana Horváthová-Jakubisková, Štefan Bučko, Juraj Slezáček (więcej)Obsada
Maroš Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Dušan Tarageľ
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Ján Mildner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Miesto v dome (1976) (serial)
Eliška Nosáľová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Povstalecká história (1984) (serial)
Chlap v dome (1986) (serial)
V službách zákona (1983) (serial)
Beata Znaková-Drotárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Na baňu klopajú (1981) (serial)
Bocianie hniezdo (1981) (serial)
Jozef Vajda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Bronislav Križan
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
V tieni vlkov (1971) (serial)
Vlasta Žehrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Tomáš Žilinčík
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Ľubo Roman
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Nech žije deduško (1978) (serial)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jozef Krivička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Povstalecká história (1984) (serial)
Vynálezy hodinára Aurela (1984) (serial)
Gustáv Herényi
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Detektív Karol (1981) (serial)
Materské znamienko (1985) (serial)
Miroslav Noga
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Vianočné rozprávanie (1996) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zuzana Skopálová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Denisa Dér
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Povstalecká história (1984) (serial)
Róbert Kováč
Najlepsze seriale:
Povstalecká história (1984) (serial)
Magdaléna Mižičková
Najlepsze seriale:
Povstalecká história (1984) (serial)
Dušan Adamec
Najlepsze seriale:
Povstalecká história (1984) (serial)
Mikuláš Huba (narrator)
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
V tieni vlkov (1971) (serial)
Marek Ťapák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
České století (2013) (serial)