Reżyseria:
Vladimír SlavínskýZdjęcia:
Jan StallichMuzyka:
Josef KumokObsada:
Lída Baarová, Antonie Nedošinská, Hugo Haas, Vladimír Borský, Alexander Třebovský, Vladimír Paul, Helena Bušová, Jan W. Speerger, Otto Zahrádka (więcej)Obsada
Lída Baarová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Barcarole (1935)
Dziewczyna w niebieskim (1939)
I Vitelloni (1953)
Antonie Nedošinská
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Nebe a dudy (1941)
Dziewczyna w niebieskim (1939)
Čapkovy povídky (1947)
Hugo Haas
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Biała zaraza (1937)
Moralnosc ponad wszystko (1937)
Ať žije nebožtík (1935)
Vladimír Borský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
To neznáte Hadimršku (1931)
Poslední muž (1934)
Wehe, wenn er losgelassen (1931)
Alexander Třebovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Anton Špelec, ostrostřelec (1932)
Batalion (1927)
Der falsche Feldmarschall (1930)
Vladimír Paul
Najlepsze filmy:
Madla z cihelny (1933)
Helena Bušová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Počestné paní pardubické (1944)
Čapkovy povídky (1947)
U pěti veverek (1944)
Jan W. Speerger
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Krystian (1939)
Hotel Błękitna Gwiazda (1941)
Drvoštěp (1922)
Otto Zahrádka
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Varhaník u sv. Víta (1929)
Lelíček ve službách Sherlocka Holmese (1932)
Jánošík (1935)
Emanuel Hříbal
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hotel Błękitna Gwiazda (1941)
Valentin Dobrotivý (1942)
Anton Špelec, ostrostřelec (1932)
Milka Balek-Brodská
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Duchaczek to załatwi (1938)
Hříchy lásky (1929)
Marie Häusslerová
Cesarstwo Austrii
Najlepsze filmy:
Moralnosc ponad wszystko (1937)
Varhaník u sv. Víta (1929)
Chudá holka (1929)
Božena Svobodová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Ať žije nebožtík (1935)
Chudá holka (1929)
Syn hor (1925)
Joža Jauris
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Madla z cihelny (1933)
Sedmá velmoc (1933)
Diagnosa X (1933)
Nora Ferry
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Z českých mlýnů (1925)
Madla z cihelny (1933)
S vyloučením veřejnosti (1933)
Lída Myšáková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Madla z cihelny (1933)
Dravci (1947)
Miroslav Sirotek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na předměstí (1933)
Madla z cihelny (1933)
Komediantská princezna (1936)
Světla Svozilová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Zdeněk Podlipný
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Nebe a dudy (1941)
Skalní plemeno (1944)
Z českých mlýnů (1941)
Helena Monczáková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Ať žije nebožtík (1935)
Okénko (1933)
C. a k. polní maršálek (1930)