Reżyseria:
Václav SklenářZdjęcia:
Jaromír HolpuchMuzyka:
Josef CeremugaObsada:
Rudolf Deyl ml., Ladislav Trojan, Zdena Grúberová, Eman Fiala, Josef Beyvl, Jaroslav Cmíral, Jiřina Froňková, Robert Vrchota, Josef Haukvic st. (więcej)Obsada
Rudolf Deyl ml.
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Lemoniadowy Joe (1964)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Zdena Grúberová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Eman Fiala
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Lemoniadowy Joe (1964)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Josef Beyvl
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Čintamani & podvodník (1964)
Jaroslav Cmíral
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Bellevue (1969) (film telewizyjny)
Konec velké epochy (1965) (film telewizyjny)
Jiřina Froňková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Postel s nebesy (1980) (serial)
Stavy rachotí (1983) (serial)
Kotrmelec (1961)
Robert Vrchota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Josef Haukvic st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Bláznova kronika (1964)
Herec (1988) (film telewizyjny)
Radoslav Brzobohatý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Miloslav Holub
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Ucho (1970)
Przygody Münchhausena (1961)
Radim Cvrček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesta hlubokým lesem (1963)
Černá dynastie (1962)
Perlový náhrdelník (1965)
Věra Koktová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Daleka droga (1948)
Silvera Rašková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Srpnová neděle (1960)
Kotrmelec (1961)
Ludmila Bednářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ženich mezi dveřmi (1979) (film telewizyjny)
Bílá spona (1960)
Kotrmelec (1961)
Václav Wasserman
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Duchaczek to załatwi (1938)
Skradziony balon (1966)
Stanislav Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Čest a sláva (1968)
Policejní hodina (1960)
Kotrmelec (1961)
Adolf Král
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Osamotniony (1957)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Jan Žižka (1955)
Arnošt Borovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Jiří Brádník
Najlepsze filmy:
Kotrmelec (1961)