Czechy / Słowenia / Słowacja,
2021, 92 min
(Alternatywny 89 min)
Reżyseria:
Olmo OmerzuZdjęcia:
Lukáš MilotaMuzyka:
Monika Omerzu MidriakováObsada:
Miroslav Donutil, Alena Mihulová, Martin Pechlát, Vojtěch Kotek, David Bowles, Eliška Křenková, Pavla Beretová, Martin Havelka, Jan Vondráček (więcej)Opisy(1)
Nowy film Olma Omerzu to opowieść o rodzinnej firmie, w której nagle zostają odkryte przekręty finansowe. Reżyser połączył relacje rodzinne ze światem nowoczesnych technologii. (Kino na hranici)
Obsada
Petr Joo
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Atlas ptaków (2021)
Claudia Vašeková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Marek Cisovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Slyšení (2017) (nagranie teatralne)
S nadějí i bez ní (2014) (nagranie teatralne)
Josef Humpolec
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Jan Palach (2018)
Hana Igonda Ševčíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lun Sevnik
Słowenia
Najlepsze filmy:
Atlas ptaków (2021)
Božena Osvaldová
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Atlas ptaków (2021)
Gabriela Mourková
Najlepsze filmy:
Atlas ptaków (2021)
Pavel Hermanovský
Najlepsze filmy:
Havel (2020)
Atlas ptaków (2021)
Slunečná (2020) (serial)
Kryštof Dvořáček
Czechy
Najlepsze filmy:
Jan Palach (2018)
Atlas ptaków (2021)
Tomáš Mrvík
Czechy
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Paczka (2020)
Lukáš Veselý
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Atlas ptaków (2021)
Lucie Valenová
Najlepsze filmy:
Atlas ptaków (2021)
Hany (2014)
Michaela Mišková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Slaměný klobouk (1971)
Milenci v roce jedna (1973)
Karolína Zachová
Najlepsze filmy:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Atlas ptaków (2021)
Krvavý Johann (2023)
Petr Vorel
Najlepsze filmy:
Czerwona linia (2018) (serial)
Zrádci (2020) (serial)
Klauni (2013)
Veronika Porubová
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Atlas ptaków (2021)
Juliana Rychlíková
Najlepsze filmy:
Atlas ptaków (2021)
Martin Lédl
Najlepsze filmy:
Atlas ptaków (2021)
Pavel Pulda
Najlepsze filmy:
Zrádci (2020) (serial)
Atlas ptaków (2021)