Reżyseria:
Florian GallenbergerZdjęcia:
Artur ReinhartMuzyka:
Antoni Komasa-ŁazarkiewiczObsada:
Jannis Niewöhner, Małgorzata Mikołajczak, Sebastian Urzendowsky, Rainer Bock, Bjarne Mädel, Katharina Schüttler, Shenja Lacher, Leonie Benesch (więcej)Obsada
Jannis Niewöhner
Niemcy
Najlepsze filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (serial)
Sprawa Colliniego (2019)
Sant'Agostino (2010) (film telewizyjny)
Małgorzata Mikołajczak
Polska
Najlepsze filmy:
Znachor (2023)
Der Überläufer (2020) (film telewizyjny)
Zabij mnie, kochanie (2024)
Sebastian Urzendowsky
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Fałszerze (2007)
Guter Junge (2008) (film telewizyjny)
Rainer Bock
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Bękarty wojny (2009)
Obrazy bez autora (2018)
Biała wstążka (2009)
Bjarne Mädel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
24 tygodnie (2016)
25 km/h (2018)
Gundermann (2018)
Katharina Schüttler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Ku'damm 56 (2016) (serial)
The Promise (2011) (serial)
Shenja Lacher
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Trautmann (2018)
Siła przyciągania (2013)
Der Überläufer (2020) (film telewizyjny)
Leonie Benesch
Niemcy
Najlepsze filmy:
Biała wstążka (2009)
Poufne lekcje perskiego (2020)
Pokój nauczycielski (2023)
Florian Lukas
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Północna ściana (2008)
Obca (2010)
Śniegi wojny (2012)
Mathias Herrmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Boże Narodzenie (2005)
Sotto il cielo di Roma (2010) (film telewizyjny)
John Rabe (2009)
Adam Venhaus
Polska
Najlepsze filmy:
Wesele (2021)
Biała odwaga (2024)
Der Überläufer (2020) (film telewizyjny)
Janusz Cichocki
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Go West - Freiheit um jeden Preis (2011) (film telewizyjny)
Der Überläufer (2020) (film telewizyjny)
Wiesław Zanowicz
Polska
Najlepsze filmy:
Rycerz (1980)
Der Überläufer (2020) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Holger Handtke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Wróg u bram (2001)
Milcząca rewolucja (2018)
Gladbeck (2018) (serial)
Jörn Hentschel
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Balon (2018)
Kapitan (2017)
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Krzysztof Ogonek
Polska
Najlepsze filmy:
Najlepszy (2017)
Kobiety mafii (2018)
Pitbull: Ostatni pies (2018)
Ulrich Tukur
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Północna ściana (2008)
Biała wstążka (2009)
Alexander Beyer
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Monachium (2005)
Poufne lekcje perskiego (2020)
Der Fuchs (2023)
Jochen Nickel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Manta - Der Film (1991)
Stalingrad (1993)
Melanie Straub
Najlepsze filmy:
Błąd systemu (2019)
Der Überläufer (2020) (film telewizyjny)
W rytmie marzeń (2015)