Reżyseria:
Marvin J. ChomskyZdjęcia:
Jacques R. MarquetteMuzyka:
Duane TatroObsada:
Robert Foxworth, David Wayne, Kay Lenz, Gary Lockwood, Anne Francis, Harris Yulin, Eileen Heckart, Gerald McRaney, James Gammon, Whit Bissell, William Conrad, Charles Cyphers, James Sikking (więcej)Obsada
Robert Foxworth
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Columbo (1971) (serial)
The Black Marble (1980)
Syriana (2005)
David Wayne
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Gift of Love (1978) (film telewizyjny)
The Three Faces of Eve (1957)
Strona tytułowa (1974)
Kay Lenz
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
How the West Was Won (1976) (serial)
The Passage (1979)
Breezy (1973)
Gary Lockwood
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
2001: Odyseja kosmiczna (1968)
Wild in the Country (1961)
Splendor in the Grass (1961)
Anne Francis
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Szkolna dżungla (1955)
Funny Girl (1968)
Harris Yulin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Człowiek z blizną (1983)
Huragan (1999)
Dzień próby (2001)
Eileen Heckart
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Między linami ringu (1956)
The Hiding Place (1975)
Butterflies Are Free (1972)
Gerald McRaney
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Niekończąca się opowieść (1984)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
James Gammon
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Nieugięty Luke (1967)
Cry for Me, Billy (1972)
Stalowy gigant (1999)
Whit Bissell
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Siedmiu wspaniałych (1960)
Ucieczka w kajdanach (1958)
Ptasznik z Alcatraz (1962)
William Conrad
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Arch of Triumph (1948)
Pomyłka, proszę się wyłączyć (1948)
How the West Was Won (1976) (serial)
Charles Cyphers
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Korzenie (1977) (serial)
Powrót do domu (1978)
Halloween (1978)
James Sikking
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Brotherhood of the Rose (1989) (serial)
Zwykli ludzie (1980)
Fred Sadoff
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Papillon (1973)
Tragedia "Posejdona" (1972)
Viva Zapata! (1952)
Kelly Thordsen
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Zabić drozda (1962)
Sweet Bird of Youth (1962)
Robert Patten
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Śniadanie u Tiffany'ego (1961)
Airport (1970)
Where the Sidewalk Ends (1950)
Bill Zuckert
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Tora! Tora! Tora! (1970)
Naga broń 33 i 1/3: Ostateczna zniewaga (1994)
Robert Emhardt
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
Underworld U.S.A. (1961)
Złamane śluby (1969)
Queenie Smith
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Caged (1950)
Show Boat (1936)
Dzień szarańczy (1975)
Mark Roberts
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
To wspaniałe życie (1946)
Gilda (1946)
Last Train from Gun Hill (1959)