Reżyseria:
Hynek BočanZdjęcia:
Jan NěmečekMuzyka:
Jiří ŠustObsada:
Pavel Landovský, Josef Somr, Daniela Kolářová, Míla Myslíková, Josef Chvalina, Eva Geislerová, Evelyna Steimarová, Adolf Minský, Soňa Šimberová (więcej)Obsada
Pavel Landovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Dolina pszczól (1967)
Adelheid (1969)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Josef Chvalina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Poslední mohykán (1947)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Eva Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prywatna burza (1967)
Oliver Twist (1965) (film telewizyjny)
Florenc 13,30 (1957)
Evelyna Steimarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Lampy naftowe (1971)
Adolf Minský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
I znów skacze przez kaluze (1970)
Čest a sláva (1968)
Nikt się śmiać nie będzie (1965)
Soňa Šimberová
Najlepsze filmy:
Prywatna burza (1967)
Václav Kotva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Palacz zwłok (1968)
Jan Cmíral st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Piorun kulisty (1978)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Václav Neckář
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Skowronki na uwięzi (1969)
Šíleně smutná princezna (1968)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Jiří Menzel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Palacz zwłok (1968)
Skowronki na uwięzi (1969)
Hana Kreihanslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Čest a sláva (1968)
Nikt się śmiać nie będzie (1965)
Václav Lohniský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Vladimír Ptáček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Łobuziaki (1975)
Skowronki na uwięzi (1969)
Věra Kalendová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piorun kulisty (1978)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Jaroslav Radimecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Krwawym tropem (1969)
Prywatna burza (1967)
Josef Elsner
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Noc panny młodej (1967)
Prywatna burza (1967)