Reżyseria:
Petr SchulhoffScenariusz:
Petr SchulhoffZdjęcia:
Jiří VojtaMuzyka:
Milan DvořákObsada:
Miloš Kopecký, Alena Vránová, Ladislav Pešek, František Filipovský, Svatopluk Beneš, Darja Hajská, Marie Motlová, Nelly Gaierová, Josef Větrovec (więcej)Obsada
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Alena Vránová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Dumna królewna (1952)
Ladislav Pešek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Svatopluk Beneš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Darja Hajská
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Światowcy (1969)
Přednosta stanice (1941)
Marie Motlová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Straszne skutki awarii telewizora (1969)
Lampy naftowe (1971)
Nelly Gaierová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Orfeus v podsvětí (1980) (film telewizyjny)
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Fešák Hubert (1984)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Dagmar Havlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Jiří Lír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jorga Kotrbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzika planeta (1973)
Racek (1996) (nagranie teatralne)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vlastimil Fišar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Vlasta Jelínková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaroslav Heyduk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Biała pani (1965)
Uroczystość żałobna (1969)
Václav Sloup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Romeo, Julie a tma (1959)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Dana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Popelka (1969) (film telewizyjny)
František Peterka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)