Reżyseria:
Barry JenkinsZdjęcia:
James LaxtonMuzyka:
Nicholas BritellObsada:
Joel Edgerton, Aaron Pierre, Chase Dillon, Amber Gray, Thuso Mbedu, Sheila Atim, William Jackson Harper, Will Beinbrink, Marc Hockl, Jeff Pope (więcej)VOD (1)
Odcinki(10)
-
Rozdział pierwszy: Georgia (E01)
-
Rozdział drugi: Karolina Południowa (E02)
-
Rozdział trzeci: Karolina Północna (E03)
-
Rozdział czwarty: Wielki Duch (E04)
-
Rozdział piąty: Exodus (E05)
-
Rozdział szósty: Księga Przysłów (E06)
-
Rozdział siódmy: Fanny Briggs (E07)
-
Rozdział ósmy: jesień w Indianie (E08)
-
Rozdział dziewiąty: zima w Indianie (E09)
-
Rozdział dziesiąty: Mabel (E10)
Opisy(1)
Serial opowiada o walce Cory Randall o wolność na amerykańskim Południu przed wojną secesyjną. Po uciecze z plantacji Cora odkrywa, że Kolej Podziemna to nie metafora, lecz prawdziwa kolej ukryta pod powierzchnią ziemi. (Prime Video)
Obsada
Joel Edgerton
Australia
Najlepsze seriale:
Dwa światy (1995) (serial)
Mroczna materia (2024) (serial)
Kolej podziemna (2021) (serial)
Aaron Pierre
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
The A Word (2016) (serial)
Kolej podziemna (2021) (serial)
Chase Dillon
Najlepsze seriale:
Kolej podziemna (2021) (serial)
Saint X (2023) (serial)
Amber Gray
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Ucieczka z Dannemory (2018) (serial)
Pozłacany wiek (2022) (serial)
Kolej podziemna (2021) (serial)
Thuso Mbedu
Najlepsze seriale:
Castlevania: Nocturne (2023) (serial)
Kolej podziemna (2021) (serial)
Sheila Atim
Uganda
Najlepsze seriale:
Kolej podziemna (2021) (serial)
Rozpustnice (2017) (serial)
The Pale Horse (2020) (serial)
William Jackson Harper
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dobre Miejsce (2016) (serial)
Jack Ryan (2018) (serial)
Wybrani (2011) (serial)
Will Beinbrink
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (serial)
Rekrut (2018) (serial)
Castle (2009) (serial)
Marc Hockl
Najlepsze seriale:
Stranger Things (2016) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Rezydenci (2018) (serial)
Jeff Pope
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mindhunter (2017) (serial)
Euforia (2019) (serial)
Gość z Ameryki (2021) (serial)
Fred Hechinger
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Biały Lotos (2021) (serial)
Pam & Tommy (2022) (serial)
Kolej podziemna (2021) (serial)
Peter Mullan
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Olive Kitteridge (2014) (serial)
Mum (2016) (serial)
Ozark (2017) (serial)
Danny Boyd Jr.
Najlepsze seriale:
Stranger Things (2016) (serial)
Good Girls (2018) (serial)
Watchmen (2019) (serial)
Charlie Talbert
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Your Honor (2020) (serial)
Zabójcza broń (2016) (serial)
Kolej podziemna (2021) (serial)
Donald Elise Watkins
Najlepsze seriale:
Roots (2016) (serial)
Your Honor (2020) (serial)
Kaznodzieja (2016) (serial)
Michael Wayne Thomas
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Kolej podziemna (2021) (serial)
SeaQuest DSV (1993) (serial)
Underground (2016) (serial)
Andrea Laing
Najlepsze seriale:
Dopesick (2021) (serial)
Atlanta (2016) (serial)
Teen Wolf - Nastoletni Wilkołak (2011) (serial)
Lucius Baston
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Stranger Things (2016) (serial)
Homeland (2011) (serial)
Atlanta (2016) (serial)
Abigail Achiri
Kamerun
Najlepsze seriale:
Kolej podziemna (2021) (serial)
Boo, Bitch (2022) (serial)
Aubriana Davis
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Rezydenci (2018) (serial)
Kolej podziemna (2021) (serial)