Blade Runner: Black Lotus
Scenariusz:
Eugene SonObsada:
Jessica Henwick, Samira Wiley, Josh Duhamel, Stephen Root, Elias Toufexis, Jim Pirri, Charles Halford, Keith Ferguson, Arisa Shida, Hōchū Ōtsuka, Taiten Kusunoki, Takako Honda, 坂田明寛, Yūya Uchida (więcej)Opisy(1)
Davis lands in hot water while presenting her theory about Black Lotus to the department. (Channel 4)
Obsada
Jessica Henwick
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Silk (2011) (serial)
The Thick of It (2005) (serial)
Samira Wiley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Orange Is the New Black (2013) (serial)
Miłość, śmierć i roboty (2019) (serial)
Opowieść podręcznej (2017) (serial)
Josh Duhamel
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
22.11.63 (2016) (serial)
Unsolved (2018) (serial)
Love, Victor (2020) (serial)
Stephen Root
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Fargo (2014) (serial)
Teoria wielkiego podrywu (2007) (serial)
Elias Toufexis
Kanada
Najlepsze seriale:
The Expanse (2015) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Trup jak ja (2003) (serial)
Jim Pirri
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
The Owl House (2020) (serial)
Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata (2015) (serial)
Charles Halford
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Detektyw (2014) (serial)
Lucyfer (2016) (serial)
Żywe trupy (2010) (serial)
Keith Ferguson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Wodogrzmoty Małe (2012) (serial)
Pora na przygodę! (2010) (serial)
Między nami, Misiami! (2015) (serial)
Arisa Shida
Japonia
Najlepsze seriale:
Dungeon meši (2024) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Júkoku no Moriarty (2020) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Taiten Kusunoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
坂田明寛
Najlepsze seriale:
Furi Kuri (2000) (serial)
Dead Mount Death Play (2023) (serial)
Blade Runner: Black Lotus (2021) (serial)
Yūya Uchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ryôsuke Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Blue Period (2021) (serial)
Akihiro Tajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
桜坂美穂
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)
Aoharu x Kikandžú (2015) (serial)
Makitoshi Io
Japonia
Najlepsze seriale:
Blade Runner: Black Lotus (2021) (serial)
木村圭助
Japonia
Najlepsze seriale:
Aharen-san wa Hakarenai (2022) (serial)
Maó-sama, Retry! (2019) (serial)
Šin no nakama dža nai to júša no Party wo oidasareta node, henkjó de Slow Life suru koto ni šimašita (2021) (serial)
Daiki Kajimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Boruto: Naruto Next Generations (2017) (serial)
Hataraku saibó (2018) (serial)