Scenariusz:
Hiroshi SekoZdjęcia:
Hyo Gyu ParkObsada:
Wataru Takagi, Reina Kondou, Ken'yū Horiuchi, Yoshimasa Hosoya, Yū Kobayashi, Kengo Takanashi, Miyu Tomita, Anri Katsu, Hisao Egawa, Hozumi Gôda (więcej)VOD (1)
Serie(2) / Odcinki(24)
Opisy(1)
W świecie zwanym Dziurą cierpiący na amnezję człowiek z gadzią głową próbuje z pomocą przyjaciółki dopaść czarodzieja, który rzucił na niego tę jaszczurzą klątwę. (Netflix)
Obsada
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Reina Kondou
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Horimija (2021) (serial)
Ken'yū Horiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yoshimasa Hosoya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yū Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kengo Takanashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Given (2019) (serial)
Dorohedoro (2020) (serial)
Miyu Tomita
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hozumi Gôda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Mitsuhiro Ichiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hiro Shimono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Takuma Terashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Tôru Nara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Minoru Inaba
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Shûya Nishiji
Japonia
Najlepsze seriale:
Dorohedoro (2020) (serial)
Širobako (2014) (serial)
Asobi asobase (2018) (serial)
Ryōhei Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)