Zdjęcia:
Asen ŠopovMuzyka:
Juraj DobrakovObsada:
Pavla Beretová, Stanislav Majer, Karel Dobrý, Pavel Kříž, Štěpán Kozub, Lukáš Melník, Bořek Slezáček, Marek Taclík, Tomáš Bambušek, Roman Vojtek, Nela Boudová, Filip Čapka, Barbora Horčičková (więcej)Odcinki(13)
-
Krásné světlo (E01)
-
Kilometr pod zemí (E02)
-
Tichošlápek (E03)
-
Smrt v Tunisu (E04)
-
Pro nic za nic (E05)
-
17 vteřin (E06)
-
Rituál (E07)
-
Ohrožení (E08)
-
Kubelíkův případ (E09)
-
Kyselina (E10)
-
Všechny barvy léta (E11)
-
Konec tiskaře (E12)
-
Krvavý olej (E13)
Obsada
Barbora Kepková
Najlepsze seriale:
Zrádci (2020) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Petr Vodička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Czerwona linia (2018) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Roberta Pracná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
W cieniu (2018) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Tomáš Hanák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Martina Delišová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Totems (2022) (serial)
Matěj Anděl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Živé terče (2019) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Vendula Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Zdeněk Podhůrský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Marcela Holubcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Volha (2023) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Marián Chalány
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Matematika zločinu (2023) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Daniel Volný
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Strážmistr Topinka (2019) (serial)
Eva Goldmannová
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Vladimír Polák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Tři tygři (2019) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Martin Zahálka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Tomáš Palatý
Najlepsze seriale:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Zuzana Kronerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vivat Beňovský (1975) (serial)
Stanislav Lehký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Milena Steinmasslová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Dominika Býmová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Furia (2016) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jáchym Kučera
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Za oponou (2019) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Linka (2019) (serial)