Reżyseria:
Hynek BočanScenariusz:
Jiří StránskýZdjęcia:
Ivan ŠlapetaMuzyka:
Jiří StivínObsada:
Jiří Schmitzer, Vladimír Dlouhý, Karel Heřmánek, Miroslav Noga, Leoš Suchařípa, Milan Šteindler, Jan Schmid, Vlastimil Venclík, Břetislav Rychlík (więcej)Opisy(1)
Hynek Bočan's raw psychological drama deals with the Communist fifties and the dissolution of the cult of Stalin. The plot unfolds at a work camp designated for political prisoners. Paradoxically, after the change in the political climate, one of the facility's former high functionaries comes to discover the relativity of the term justice. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Święto przebiśniegu (1983)
Vladimír Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Karel Heřmánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Miroslav Noga
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Leoš Suchařípa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Skowronki na uwięzi (1969)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Česká soda (1998)
Jan Schmid
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Koniec proboszcza (1968)
Requiem pro panenku (1991)
Vlastimil Venclík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Bumerang (1996)
Břetislav Rychlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Bumerang (1996)
Vojtěch, řečený sirotek (1989)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jára Cimrman śpi (1983)
Kelner, płacić! (1980)
Jan Čenský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Mapa zámořských objevů (1978) (film telewizyjny)
Člověk proti zkáze (1989)
Arnošt Goldflam
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Pavel Handl
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Noc panny młodej (1967)
Bumerang (1996)
Jiří Wohanka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Łobuziaki (1975)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Zdeněk Krumpl
Najlepsze filmy:
Signum laudis (1980)
Boska Emma (1979)
Bumerang (1996)
Josef Šebek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jiří Strach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Lotrando a Zubejda (1996)
Ztracená brána (2012) (serial)