Twórcy:
Rafe JudkinsMuzyka:
Lorne BalfeObsada:
Rosamund Pike, Guy Roberts, Matěj Paprčiak, Daniel Henney, Madeleine Madden, Zoe Robins, Marcus Rutherford, Josha Stradowski, Dónal Finn, Meera Syal (więcej)VOD (1)
Odcinki(8)
-
Smak samotności (S02E01)
-
Obcy i przyjaciele (S02E02)
-
To, co jest (S02E03)
-
Córka Nocy (S02E04)
-
Damane (S02E05)
-
Bezlitosne oczy (S02E06)
-
Daes Dae'Mar (S02E07)
-
To, co będzie (S02E08)
Obsada
Rosamund Pike
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Żony i córki (1999) (serial)
Foyle's War (2002) (serial)
Status związku (2019) (serial)
Guy Roberts
Najlepsze seriale:
Hanna (2019) (serial)
Koło czasu (2021) (serial)
Prawdziwa historia rodu Borgiów (2011) (serial)
Matěj Paprčiak
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Koło czasu (2021) (serial)
Jedna rodina (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Daniel Henney
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Domangja peullaen B (2010) (serial)
Nae ireumeun Kim Sam-sun (2005) (serial)
Bomeui walcheu (2006) (serial)
Madeleine Madden
Australia
Najlepsze seriale:
The Code (2014) (serial)
Pine Gap (2018) (serial)
Mystery Road: The Series (2018) (serial)
Zoe Robins
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Brokenwood Mysteries (2014) (serial)
Koło czasu (2021) (serial)
Kroniki Shannary (2016) (serial)
Marcus Rutherford
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Koło czasu (2021) (serial)
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators (2018) (serial)
Bulletproof (2018) (serial)
Josha Stradowski
Najlepsze seriale:
Koło czasu (2021) (serial)
Dónal Finn
Irlandia
Najlepsze seriale:
SAS: Rogue Heroes (2022) (serial)
Wiedźmin (2019) (serial)
Koło czasu (2021) (serial)
Meera Syal
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Broadchurch (2013) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
The Devil's Hour (2022) (serial)
Gregg Chillin
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Scott i Bailey (2011) (serial)
Inside Men (2012) (serial)
Zen (2011) (serial)
Arnas Fedaravicius
Najlepsze seriale:
Upadek królestwa (2015) (serial)
Shetland (2013) (serial)
Koło czasu (2021) (serial)
Heikko Deutschmann
Austria
Najlepsze seriale:
1864 (2014) (serial)
Koło czasu (2021) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Rima Te Wiata
Najlepsze seriale:
Koło czasu (2021) (serial)
Gary Beadle
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Przekręt (2004) (serial)
Andor (2022) (serial)
Patrick Melrose (2018) (serial)
Julian Lewis Jones
Wielka Brytania
Salle Salée
Najlepsze seriale:
Koło czasu (2021) (serial)
Sommerdahl (2020) (serial)
Kate Fleetwood
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Przekręt (2004) (serial)
Wojna i pokój (2016) (serial)
Wiktoria (2016) (serial)
Priyanka Bose
Indie
Najlepsze seriale:
Little America (2020) (serial)
Koło czasu (2021) (serial)
The Good Karma Hospital (2017) (serial)
Hammed Animashaun
Najlepsze seriale:
Czarne lustro (2011) (serial)
Flowers (2016) (serial)
Rodzice (2020) (serial)