Četnické humoresky - Série 2 (2003) (seria)
Reżyseria:
Antonín MoskalykScenariusz:
Pavlína MoskalykováZdjęcia:
Josef VíšekMuzyka:
Ivan KurzObsada:
Tomáš Töpfer, Ivan Trojan, František Švihlík, Zdeněk Junák, Jan Grygar, Aleš Jarý, Martin Sláma, Jan Apolenář, Ondřej Mikulášek, Alena Antalová, Ольга Красько, Vlasta Peterková, Jan Hrušínský (więcej)Obsada
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Ivan Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
František Švihlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serial)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hvězdičky (2018) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Jan Grygar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Aleš Jarý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Martin Sláma
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Jan Apolenář
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ondřej Mikulášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
My holky z městečka (1985) (serial)
Hříšní lidé města brněnského (1999) (serial)
Alena Antalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Život na zámku (1995) (serial)
Jenny (2020) (serial)
Ольга Красько
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Vlasta Peterková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škola za školou (1981) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Tatiana Dyková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdeněk Vencl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Simona Postlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Kulawe konie (2022) (serial)
Petr Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jevhen Šokalo
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Jaromír Nosek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)