Pocket Monsters - サン&ムーン (2016) (seria)
Scenariusz:
Juni'chi FujisakuZdjęcia:
Yuko OrikasaMuzyka:
Shinji MiyazakiObsada:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, Hitomi Kikuchi, Kaito Ishikawa, Kei Shindō, 武隈史子, Reina Ueda, Megumi Hayashibara, Shin'ichirō Miki, 犬山イヌコ, Daisuke Namikawa, Yūji Ueda, 愛河里花子, Keiichi Nakagawa (więcej)Obsada
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Hitomi Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Bleach (2004) (serial)
Ušio to Tora (2015) (serial)
High School Fleet (2016) (serial)
Kaito Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
武隈史子
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Čihajafuru (2011) (serial)
Reina Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
愛河里花子
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Fumecu no anata e (2021) (serial)
Keiichi Nakagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Kiyomi Asai
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Sayaka Kinoshita
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Kanon (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mitsuaki Madono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Sachi Kokuryū
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Chika Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
NANA (2006) (serial)
Pluto (2023) (serial)