Pocket Monsters - XY&Z (2015) (seria)
Scenariusz:
Atsuhiro TomiokaZdjęcia:
白井久男Muzyka:
Shinji MiyazakiObsada:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, Yūki Kaji, Mayuki Makiguchi, Mariya Ise, Megumi Hayashibara, Shin'ichirō Miki, 犬山イヌコ, Yūji Ueda, Kenta Miyake, Megumi Satou, Masami Toyoshima, Hitomi Nabatame (więcej)Obsada
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Yūki Kaji
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mayuki Makiguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Mariya Ise
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Megumi Satou
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Sasaki to Mijano (2022) (serial)
Masami Toyoshima
Japonia
Najlepsze seriale:
Seikai no monšó (1999) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Čikjú šódžo Arjuna (2001) (serial)
Hitomi Nabatame
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Chinatsu Akasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mika Kanai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Kensuke Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Hiroshi Tsuchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Kenshō Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)