Pocket Monsters - Diament i Perła (2006) (seria)
Zdjęcia:
白井久男Muzyka:
Shinji MiyazakiObsada:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, Yūji Ueda, Megumi Hayashibara, Shin'ichirō Miki, 犬山イヌコ, Megumi Toyoguchi, Etsuko Kozakura, Yuuko Miyamura, Kei Shindō, Chie Satō, Masaya Matsukaze, Daisuke Sakaguchi (więcej)Obsada
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Etsuko Kozakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Yuuko Miyamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
GTO (1999) (serial)
Neon Genesis Evangelion (1995) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
Chie Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Masaya Matsukaze
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Kiyotaka Furushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Gō Shinomiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Megumi Nakajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
半場友恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Mayumi Shintani
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)