Pocket Monsters - Advanced Generation (2002) (seria)
Konsen, Konran! Pokemon Contest - Kinagi Taikai! (Zenpen) (S02E115)
(odcinek)- 混戦, 混乱! ポケモンコンテスト・キナギ大会! (前編) (więcej)
Scenariusz:
Shinzō FujitaZdjęcia:
白井久男Muzyka:
Shinji MiyazakiObsada:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, 川菜翠, Shin'ichirō Miki, Fushigi Yamada, Megumi Hayashibara, 犬山イヌコ, Yūji Ueda, Ryōko Shiraishi, Natsuki Yoshihara, Kōichi Sakaguchi, Miyako Itō, Chiemi Chiba, Chie Satō (więcej)Obsada
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
川菜翠
Japonia
Najlepsze seriale:
NANA (2006) (serial)
Paradise Kiss (2005) (serial)
Kaleido Star (2003) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Fushigi Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
Czarodziejka Sally (1989) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Ryōko Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Natsuki Yoshihara
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Chobits (2002) (serial)
Kimi ga nozomu eien (2003) (serial)
Kōichi Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Miyako Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Katanagatari (2010) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Chiemi Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kjógoku Nacuhiko: Kósecu hjaku monogatari (2003) (serial)
Chie Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Yuriko Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mika Kanai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Chihiro Haneta
Japonia
Najlepsze seriale:
Pocket Monsters (1997) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)