Pocket Monsters - Advanced Generation (2002) (seria)
Scenariusz:
Junki TakegamiZdjęcia:
白井久男Muzyka:
Shinji MiyazakiObsada:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, 川菜翠, Shin'ichirō Miki, Fushigi Yamada, Akiko Hiramatsu, 犬山イヌコ, Yūji Ueda, Ryōko Shiraishi, Natsuki Yoshihara, Miyako Itō, Chie Satō, Katsuyuki Konishi, Yuriko Yamaguchi (więcej)Obsada
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
川菜翠
Japonia
Najlepsze seriale:
NANA (2006) (serial)
Paradise Kiss (2005) (serial)
Kaleido Star (2003) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Fushigi Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
s.CRY.ed (2001) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Ryōko Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Natsuki Yoshihara
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Chobits (2002) (serial)
Kimi ga nozomu eien (2003) (serial)
Miyako Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Katanagatari (2010) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Chie Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yuriko Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Naomi Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Chinami Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)
Unshō Ishizuka (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)