Scenariusz:
Yasuo TanamiMuzyka:
Kōhei TanakaObsada:
Tatsuya Matsuda, Akira Kamiya, Eiko Yamada, Masamichi Satô, Fumi Hirano, Hideyuki Tanaka, Nobuo Tanaka, Tesshō Genda, Nonko, Mayumi Tanaka, Shigeru Chiba (więcej)Odcinki(52)
-
Zou no Iru Paris (E01)
-
London kara no Tegami (E02)
-
Paris no Sanjuushi (E03)
-
D'Artagnan no Ofuroya-san (E04)
-
Love Letter no Wana (E05)
-
Paris no Daitousou (E06)
-
D'Artagnan no Hikkoshi (E07)
-
Aramis Kyuushutsu Sakusen (E08)
-
Hadashi no Jean no Okaasan (E09)
-
Kari wa Versailles de (E10)
-
Oreta Ken (E11)
-
Akogare no Juushi (E12)
-
Spy wa Dare da (E13)
-
Paris Dasshutsu (E14)
-
Kiken na Tabi (E15)
-
Isoge! D'Artagnan (E16)
-
Hitori wa Minna no Tame ni (E17)
-
D'Artagnan no Osoushiki (E18)
-
Minato no Surechigai (E19)
-
D'Artagnan Umi wo Wataru (E20)
-
Ouhi no Diamond (E21)
-
London Tou no Taiu (E22)
-
London Tou Datsugoku (E23)
-
Milady no Gyakushuu (E24)
-
Dover no Arashi (E25)
-
Louvre no Daibutoukai (E26)
-
Hajimete no Date (E27)
-
Milady no Fukushuu (E28)
-
Notre-Dame no Dai Kagami (E29)
-
Buckingham Ansatsu (E30)
Obsada
Saeri Yokota
Japonia
Najlepsze seriale:
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Sakura Quest (2017) (serial)
Shinji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
Tenkú no Escaflowne (1996) (serial)
Maison ikkoku (1986) (serial)
Urusei jacura (1981) (serial)
宗形智子
Japonia
Najlepsze seriale:
Versailles no bara (1979) (serial)
Lodoss-tó senki (1990) (serial)
El Cazador de la bruja (2007) (serial)
Kiyoyuki Yanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kōhei Miyauchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Masahiro Anzai
Japonia
Najlepsze seriale:
Slayers (1995) (serial)
Hokuto no ken (1984) (serial)
Maison ikkoku (1986) (serial)
Ryūji Nakagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Monster (2004) (serial)
Ryūnosuke Ōbayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
TARAKO
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Yuriko Fuchizaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Akiko Hiramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hidetoshi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Hiroshi Masuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Ikuya Sawaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Monster (2004) (serial)
Kōzō Shioya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Kumiko Takizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
Masami Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)