Odcinki(38)
-
The Chinese Girl (S04E01)
-
You Go Your Way (S04E02)
-
Dennis and the Circular Circumstances (S04E03)
-
The Little Judge (S04E04)
-
Poor Mr. Wilson (S04E05)
-
Dennis in Gypsyland (S04E06)
-
The New Principal (S04E07)
-
San Diego Safari (S04E08)
-
Dennis at Boot Camp (S04E09)
-
Henry's New Job (S04E10)
-
Wilson's Second Childhood (S04E11)
-
Jane Butterfield Says (S04E12)
-
Dennis and the Hermit (S04E13)
-
My Uncle Ned (S04E14)
-
Junior Astronaut (S04E15)
-
Wilson's Little White Lie (S04E16)
-
Dennis, the Rainmaker (S04E17)
-
The Creature with Big Feet (S04E18)
-
Dennis, the Confused Cupid (S04E19)
-
Dennis Goes to Washington (S04E20)
-
The Big Basketball Game (S04E21)
-
Wilson's Allergy (S04E22)
-
Baby Booties (S04E23)
-
My Four Boys (S04E24)
-
Dennis and the Homing Pigeons (S04E25)
-
A Tax on Cats (S04E26)
-
The Uninvited Guest (S04E27)
-
Dennis Plays Robin Hood (S04E28)
-
The Three F's (S04E29)
-
Never Say Dye (S04E30)
Obsada
James Millhollin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
John Close
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Harold Gould
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Złotka (1985) (serial)
Tom Palmer
Kanada
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Bewitched (1964) (serial)
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Erin O'Brien-Moore
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dennis the Menace (1959) (serial)
Perry Mason (1957) (serial)
Ruth Gillette
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Disneyland (1954) (serial) - m.a.
The Facts of Life (1979) (serial)
Dennis the Menace (1959) (serial)
Adrienne Marden
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Larry Barton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Harry Ellerbe
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Ścigany (1963) (serial)
George Ford
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Leoda Richards
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Kocham Lucy (1951) (serial)
Maurice Manson
Kanada
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
The Green Hornet (1966) (serial)
Maida Severn
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Bewitched (1964) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Dennis the Menace (1959) (serial)
Ronald Long
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Grady Sutton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Batman (1966) (serial)
Dennis the Menace (1959) (serial)
Verna Felton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Kocham Lucy (1951) (serial)
Flintstonowie (1960) (serial)
Dennis the Menace (1959) (serial)
Johnny Lee
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dennis the Menace (1959) (serial)
Allan Hunt
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Munsters (1964) (serial)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
Centennial (1978) (serial)
Gary Waynesmith
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Diff'rent Strokes (1978) (serial)
Dennis the Menace (1959) (serial)