Bylo nás pět
Reżyseria:
Karel SmyczekScenariusz:
Ondřej VogeltanzZdjęcia:
Martin ŠecMuzyka:
Petr HapkaObsada:
Adam Novák, Jaroslav Pauer, Jan Müller, Štěpán Benyovszký, Jan Brynych, Oldřich Navrátil, Dagmar Havlová, Barbora Srncová, Stanislav Zindulka, Jakub Hladík, Petr Nárožný, Gabriela Wilhelmová (więcej)Obsada
Adam Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Jaroslav Pauer
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Draculův švagr (1996) (serial)
Jan Müller
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Sechs Richtige (1993) (serial)
Štěpán Benyovszký
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Jan Brynych
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Draculův švagr (1996) (serial)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dagmar Havlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Barbora Srncová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Jakub Hladík
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Draculův švagr (1996) (serial)
Když se slunci nedaří (1995) (serial)
Petr Nárožný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mach a Šebestová (1976) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Škola za školou (1981) (serial)
Gabriela Wilhelmová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Raoul Schránil
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Ondřej Vetchý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Jiří Langmajer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Nela Boudová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Václav Vydra nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Jiří Pecha
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Petr Brukner
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Lenka Termerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)