Serie(16) / Odcinki(499)
-
Ulicy razbitych fonarej 1 (1997) - 31 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 2 (1999) - 25 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 3 (2000) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 4 (2001) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 5 (2003) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 6 (2004) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 7 (2005) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 8 (2007) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 9 (2008) - 32 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 10 (2009) - 32 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 11 (2010) - 31 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 12 (2012) - 36 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 13 (2013) - 40 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 14 (2014) - 36 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 15 (2015) - 40 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 16 (2016) - 40 odcinków
Obsada
Mikhail Porechenkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Oskar Kuchera
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Brigada (2002) (serial)
Igor Sergeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Игорь Копылов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Bashirov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Zulejcha otkryvajet glaza (2020) (serial)
Anna Lutseva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Анна Табанина
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bednaja Nasťa (2003) (serial)
Yuliya Men
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Leonid Nevedomskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jesenin (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Snezhkin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yevgeniy Leonov-Gladyshev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Maria Kuźniecowa
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yelena Rufanova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Katarzyna Wielka (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Olga Onishchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Viktor Bychkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Maria Semenova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Khelga Filippova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Trigger (2018) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Lidiya Bairashevskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Metod (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anna Samokhina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Valeriy Nikitenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)