Serie(16) / Odcinki(499)
-
Ulicy razbitych fonarej 1 (1997) - 31 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 2 (1999) - 25 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 3 (2000) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 4 (2001) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 5 (2003) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 6 (2004) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 7 (2005) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 8 (2007) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 9 (2008) - 32 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 10 (2009) - 32 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 11 (2010) - 31 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 12 (2012) - 36 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 13 (2013) - 40 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 14 (2014) - 36 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 15 (2015) - 40 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 16 (2016) - 40 odcinków
Obsada
Andrey Vergelis
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Chevychelov
Węgry
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Ольга Калмыкова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Игорь Угаров
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Mokeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Irina Tsvetkova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Ivanov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Belotserkovskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Vitaliy Kuklin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Elena Menshikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Elena Menshikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vyacheslav Arkunov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Mariya Russkikh
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Valeriy Cheburkanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Filatov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Murashev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Stanislav Mukhamadeev
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Krasavin
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Ivanov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Ivanov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)