Odcinki(26)
-
Kover (S07E01)
-
Visokosnyj god (S07E02)
-
Protěkcija (S07E03)
-
Cena žizni (S07E04)
-
Ženščina mojej mečty (S07E05)
-
Ubijstvo, kotorogo ně bylo (S07E06)
-
Bolšoj priz (S07E07)
-
Instinkt Leopolda (S07E08)
-
Šesťorka (S07E09)
-
Profilaktika (S07E10)
-
Podstava (S07E11)
-
Treťja žertva (S07E12)
-
Rokovoje pochmele (S07E13)
-
Mstitěl (S07E14)
-
Slučajnoje znakomstvo (S07E15)
-
Metod Frejda (S07E16)
-
Čužije okna (S07E17)
-
Pusťakovoje dělo (S07E18)
-
Vera, Naděžda, Ljubov (S07E19)
-
Skandal v blagorodnom semejstve (S07E20)
-
Čelovek za spinoj (S07E21)
-
Po tu storonu reklamy (S07E22)
-
Istočnik informacii (S07E23)
-
Strela suďby (S07E24)
-
Mentovskij romans (S07E25)
-
Lovuška (S07E26)
Obsada
Margarita Zharova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Razuvaeva
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Trunilov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Valeriy Nikitenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Samokhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Sakharov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Pěreval Ďatlova (2020) (serial)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Khelga Filippova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Trigger (2018) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vadim Yakovlev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Fyodortsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Golubev
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Rubin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tatyana Grigoryeva
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Lyubov Eltsova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Valeriy Nikolaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
V ritme tango (2006) (serial)
Night Man (1997) (serial)
Pavel Zakharov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Kashnikov
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Игорь Вуколов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuliya Sobolevskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Shipitsyn
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Artemev
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)