Obsada
Efrem Zimbalist Jr.
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Philip Abbott
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Richard Thomas
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Billions (2016) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Ozark (2017) (serial)
James Franciscus
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
David Hedison
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Święty (1962) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Shelly Novack
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
The Streets of San Francisco (1972) (serial)
Police Story (1973) (serial)
Louise Sorel
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
David Canary
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Pohamuj entuzjazm (2000) (serial)
S.W.A.T. (1975) (serial)
Police Story (1973) (serial)
William Reynolds
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Felice Orlandi
Włochy
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Barry Nelson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Craig Hill
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Disneyland (1954) (serial)
Richard Jordan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Opowieści z krypty (1989) (serial)
The Equalizer (1985) (serial)
Kojak (1973) (serial)
Joe E. Tata
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Ned Romero
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Munsters (1964) (serial)
Northern Exposure (1990) (serial)
Spin City (1996) (serial)
Dewey Martin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Michael Rennie
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Jack Klugman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Charles Dierkop
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (serial)
Janet Waldo
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Tom i Jerry (1940) (serial)
Kocham Lucy (1951) (serial)
Dink, the Little Dinosaur (1989) (serial)