Twórcy:
Gene RoddenberryZdjęcia:
Gerald Perry FinnermanObsada:
William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley, George Takei, Nichelle Nichols, James Doohan, Walter Koenig, Majel Barrett, Antoinette Bower (więcej)VOD (1)
Odcinki(26)
-
Porwanie (S02E01)
-
Metamorfoza (S02E02)
-
Dziecko pokoju (S02E03)
-
Samotny Apollo (S02E04)
-
Amok (S02E05)
-
Maszyna zagłady (S02E06)
-
Morderca (S02E07)
-
Nomada (S02E08)
-
Jabłko (S02E09)
-
Po drugiej stronie lustra (S02E10)
-
Zabójcza starość (S02E11)
-
Stary, dobry Mudd (S02E12)
-
Kłopoty z Tribblami (S02E13)
-
Chleba i igrzysk (S02E14)
-
Babel (S02E15)
-
Równowaga sił (S02E16)
-
Hazardziści (S02E17)
-
Obsesja (S02E18)
-
Pożeracz planet (S02E19)
-
Lata dwudzieste (S02E20)
-
Podróż do domu (S02E21)
-
Powrót do jutra (S02E22)
-
Historyk (S02E23)
-
Komputer (S02E24)
-
Omega Cztery (S02E25)
-
Misja: Ziemia (S02E26)
Opisy(1)
Kontynuując kosmiczną przygodę, Spock odwiedza rodzimą planetę, Scotty zostaje oskarżony o morderstwo, a do załogi Enterprise dołącza rosyjski nawigator, Chekov. (Netflix)
Obsada
Mickey Morton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Basil Poledouris
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Star Trek (1966) (serial)
Anthony Caruso
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Vic Tayback
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
John Harmon
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Dyanne Thorne
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Star Trek (1966) (serial)
Warren Stevens
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Barbara Bouchet
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (serial)
Star Trek (1966) (serial)
Tarzan (1966) (serial)
Robert Fortier
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Ścigany (1963) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Diana Muldaur
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Skip Homeier
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Rodzina Addamsów (1964) (serial)
David Brian
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Richard Evans
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
How the West Was Won (1976) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
S.W.A.T. (1975) (serial)
Gilbert Green
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
William Marshall
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Prawdziwe duchołapy (1986) (serial)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (serial)
Morgan Woodward
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
Roy Jenson
Kanada
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Morgan Farley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Disneyland (1954) (serial) - m.a.
Robert Lansing
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
Don Keefer
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Munsters (1964) (serial)