Reżyseria:
Graham Evans, Herbert Wise, Claude Whatham, Alastair Reid, John Gorrie, Alan Gibson (więcej)Pierwowzór:
Roald Dahl (opowiadanie), Robert Bloch (opowiadanie), Stanley Ellin (opowiadanie) (więcej)Muzyka:
Ron GrainerObsada:
Jonathan Scott-Taylor, Roald Dahl, Timothy West, Susan George, Andrew Ray, Derek Jacobi, Lucy Gutteridge, Donald Pickering, Roald Dahl (narrator), John Mills, Anthony Steel, Paul Spurrier (więcej)Odcinki(16)
-
Royal Jelly (S02E01)
-
Skin (S02E02)
-
Galloping Foxley (S02E03)
-
The Hitch-Hiker (S02E04)
-
Poison (S02E05)
-
Fat Chance (S02E06)
-
Taste (S02E07)
-
My Lady Love, My Dove (S02E08)
-
Georgy Porgy (S02E09)
-
Depart in Peace (S02E10)
-
The Umbrella Man (S02E11)
-
Genesis & Catastrophe (S02E12)
-
Mr. Botibol's First Love (S02E13)
-
Back for Christmas (S02E14)
-
The Orderly World of Mr. Appleby (S02E15)
-
The Man at the Top (S02E16)
Obsada
Michael Gambon
Irlandia
Najlepsze seriale:
The Hollow Crown (2012) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Emma (2009) (serial)
Jennifer Hilary
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Doctors (2000) (serial)
John Rees
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Doktor Who (1963) (serial)
The Prisoner (1967) (serial)
Święty (1962) (serial)
Michael Sheard
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
Mind Your Language (1977) (serial)
'Allo 'Allo! (1982) (serial)
Helmut Griem
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Piotr Wielki (1986) (serial)
Hana Maria Pravda
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Święty (1962) (serial)
Armia tatuśka (1968) (serial)
Poirot (1989) (serial)
Jack Weston
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Anna Massey
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Mayor of Casterbridge (1978) (serial)
Tessa D'Urberville (2008) (serial)
The World of Peter Rabbit and Friends (1992) (serial)
Alan Rowe
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Mayor of Casterbridge (1978) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Święty (1962) (serial)
Allan Corduner
Szwecja
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
Rzym (2005) (serial)
Z pamiętnika położnej (2012) (serial)
Richard Johnson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Siân Phillips
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Ja, Klaudiusz (1976) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Tinker, Tailor, Soldier, Spy (1979) (serial)
Avril Elgar
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
A Taste for Death (1988) (serial)
Poirot (1989) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Artro Morris
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
John Silver's Return to Treasure Island (1986) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Rewolwer i melonik (1961) (serial)
Cyril Luckham
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Doktor Who (1963) (serial)
Święty (1962) (serial)
The Barchester Chronicles (1982) (serial)
Laurence Payne
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Robert Lang
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Our Mutual Friend (1998) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Devices and Desires (1991) (serial)
Elizabeth Spriggs
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Jeeves and Wooster (1990) (serial)
Akta Sherlocka Holmesa (1991) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Peter Firth
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wiktoria (2016) (serial)
Kontra (2010) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Johnny Shannon
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Hotel Zacisze (1975) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
The Professionals (1977) (serial)