Zdjęcia:
Kenneth ZunderMuzyka:
Peter HimmelmanObsada:
Amy Brenneman, Richard T. Jones, Jessica Tuck, Marcus Giamatti, Karle Warren, Tyne Daly, Kathryne Dora Brown, John Beasley, Vince Melocchi, Rosalee Mayeux, Michael Shaner, Cooper Green (więcej)Odcinki(23)
-
Motion Sickness (S05E01)
-
Going Down (S05E02)
-
Ex Parte of Five (S05E03)
-
Tricks of the Trade (S05E04)
-
The Wrong Man (S05E05)
-
Into the Fire (S05E06)
-
Kilt Trip (S05E07)
-
The Long Goodbye (S05E08)
-
Rumspringa (S05E09)
-
Sex and the Single Mother (S05E10)
-
Christenings (S05E11)
-
Dancing in the Dark (S05E12)
-
Sins of the Father (S05E13)
-
Roadhouse Blues (S05E14)
-
Werewolves of Hartford (S05E15)
-
Baggage Claim (S05E16)
-
The Song That Never Ends (S05E17)
-
Disposable (S05E18)
-
The Quick and the Dead (S05E19)
-
Slade's Chophouse (S05E20)
-
Predictive Neglect (S05E21)
-
My Little Runaway (S05E22)
-
Sex, Lies and Expedia.com (S05E23)
Obsada
Carlo Manchini
Najlepsze seriale:
Dowody zbrodni (2003) (serial)
Gotowe na wszystko (2004) (serial)
Malcolm in the Middle (2000) (serial)
Mary-Joan Negro
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Sześć stóp pod ziemią (2001) (serial)
Frasier (1993) (serial)
Huff (2004) (serial)
Jeanette Branch
Najlepsze seriale:
Świat gliniarzy (2002) (serial)
Jess i chłopaki (2011) (serial)
The Other Two (2019) (serial)
DeLane Matthews
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Świat gliniarzy (2002) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Castle (2009) (serial)
Beth Malone
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Pięć dni w szpitalu Memorial (2022) (serial)
Czarna lista (2013) (serial)
Żona idealna (2009) (serial)
Destiny Edmond
Najlepsze seriale:
Ostry dyżur (1994) (serial)
Ned's Declassified School Survival Guide (2004) (serial)
Wszyscy kochają Raymonda (1996) (serial)
Chelsea Colwell
Najlepsze seriale:
Gotowe na wszystko (2004) (serial)
Ned's Declassified School Survival Guide (2004) (serial)
The District (2000) (serial)
Alina Cenal
Najlepsze seriale:
Świat gliniarzy (2002) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Potyczki Amy (1999) (serial)
Joseph Hacker
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Tour of Duty (1987) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
The Winds of War (1983) (serial)
Catherine Paolone
Najlepsze seriale:
Sześć stóp pod ziemią (2001) (serial)
High Incident (1996) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Katelin Petersen
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Robot Chicken (2005) (serial)
The Norm Show (1999) (serial)
Dwóch i pół (2003) (serial)
Nathaniel Lee Jr.
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Ned's Declassified School Survival Guide (2004) (serial)
Potyczki Amy (1999) (serial)
Ronald Hunter
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Teoria wielkiego podrywu (2007) (serial)
Northern Exposure (1990) (serial)
Złotka (1985) (serial)
Dan Thiel
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
American Crime Story (2016) (serial)
Ratched (2020) (serial)
Kane Ritchotte
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Daisy Jones & the Six (2023) (serial)
Detektyw Monk (2002) (serial)
Tak, kochanie (2000) (serial)
Patrick O'Connor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dr House (2004) (serial)
American Crime Story (2016) (serial)
Świat gliniarzy (2002) (serial)
Evan Sabara
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Ostry dyżur (1994) (serial)
Malcolm in the Middle (2000) (serial)
The Batman (2004) (serial)
Toni Ann Rossi
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Hoży doktorzy (2001) (serial)
Potyczki Amy (1999) (serial)
Life with Bonnie (2002) (serial)