Twórcy:
Dick WolfMuzyka:
Mike PostObsada:
Mariska Hargitay, Richard Belzer, Kelli Giddish, Ice-T, Peter Scanavino, Raúl Esparza, Dallas Roberts, Elizabeth Marvel, Tamara Tunie, Andy Karl (więcej)VOD (1)
Odcinki(23)
-
Autopsja diabła (S17E01)
-
W niesłusznej sprawie (S17E02)
-
Więzień płci (S17E03)
-
Gdy system zawodzi (S17E04)
-
Policja obywatelska (S17E05)
-
Instynkt macierzyński (S17E06)
-
Brzemię ojcostwa (S17E07)
-
W poszukiwaniu melancholii (S17E08)
-
Standard deprawacji (S17E09)
-
Fałszywy nauczyciel (S17E10)
-
Wypadek w kamienicy (S17E11)
-
Nieporozumienie (S17E12)
-
41 świadków (S17E13)
-
Polowanie na szeroką skalę (S17E14)
-
Rykoszet (S17E15)
-
Ofiary gwiazd (S17E16)
-
Manhattan (S17E17)
-
Unholiest Alliance (S17E18)
-
Schronisko (S17E19)
-
Modne przestępstwa (S17E20)
-
Skandal na wizji (S17E21)
-
Punkt przecięcia (S17E22)
-
Serdeczny pasażer (S17E23)
Obsada
Rebecca Luker
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Zakazane imperium (2010) (serial)
Żona idealna (2009) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Niles Fitch
Najlepsze seriale:
Tacy jesteśmy (2016) (serial)
Kochanki (2013) (serial)
Unbreakable Kimmy Schmidt (2015) (serial)
Zenzele Cooper
Najlepsze seriale:
Blindspot: Mapa zbrodni (2015) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Geneva Carr
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Chappelle's Show (2003) (serial)
The Onion News Network (2011) (serial)
Spin City (1996) (serial)
Ryan Devlin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Chirurdzy (2005) (serial)
The War at Home (2005) (serial)
Castle (2009) (serial)
Richard Poe
Najlepsze seriale:
Frasier (1993) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
The Real Adventures of Jonny Quest (1996) (serial)
Betsy Aidem
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Class of '96 (1993) (serial)
Zawód: Amerykanin (2013) (serial)
The Big C (2010) (serial)
Kieran Mulcare
Najlepsze seriale:
Na cały głos (2019) (serial)
Broad City (2014) (serial)
Gotham (2014) (serial)
Victoria Leigh
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Knick (2014) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Unforgettable: Zapisane w pamięci (2011) (serial)
Chris Elliott
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Futurama (1999) (serial)
Jak poznałem waszą matkę (2005) (serial) - aktor, m.a.
The Shivering Truth (2018) (serial)
Christopher Sieber
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Sprawa idealna (2017) (serial)
Żona idealna (2009) (serial)
Gdzie pachną stokrotki (2007) (serial)
Alexandra Wentworth
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
In Living Color (1990) (serial)
The Jim Gaffigan Show (2015) (serial)
Żona idealna (2009) (serial)
Angelica Page
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rodzina Soprano (1999) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (2001) (serial)
Lorenzo Pisoni
Najlepsze seriale:
Żona idealna (2009) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Elementary (2012) (serial)
Tom Sizemore
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (serial)
Lucyfer (2016) (serial)
Joe Grifasi
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Wspaniała pani Maisel (2017) (serial)
Sprawa idealna (2017) (serial)
Szpital New Amsterdam (2018) (serial)
Alex Karpovsky
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Pohamuj entuzjazm (2000) (serial)
Dziewczyny (2012) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Kathryn Meisle
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Więzienie Oz (1997) (serial)
Chirurdzy (2005) (serial)
Magia kłamstwa (2009) (serial)
Robin Weigert
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Wielkie kłamstewka (2017) (serial)
We Were the Lucky Ones (2024) (serial)
Chicago Fire (2012) (serial)