Reżyseria:
John D. Hancock, Jim McBride, Gus Trikonis, Paul Tucker, Paul Lynch, Bradford May (więcej)Zdjęcia:
Bradford MayMuzyka:
Robert Folk, Richard Stone, J.A.C. Redford, Ron Ramin, John Debney, Michael Wetherwax (więcej)Obsada:
Jeff Yagher, Lisa Jane Persky, Red West, Shelley Duvall, Richard Libertini, Nan Martin, Edith Diaz, Andrew Masset, Mari Gorman, Michael Zand, Brixton Karnes, Mary Ingersoll, David Hayward (więcej)Odcinki(11)
-
The Once and Future King / A Saucer of Loneliness (S02E01)
-
What Are Friends For? / Aqua Vita (S02E02)
-
The Storyteller / Nightsong (S02E03)
-
The After Hours / Lost and Found / The World Next Door (S02E04)
-
The Toys of Caliban (S02E05)
-
The Convict's Piano (S02E06)
-
The Road Less Travelled (S02E07)
-
The Card / The Junction (S02E08)
-
Joy Ride / Shelter Skelter / Private Channel (S02E09)
-
Time and Teresa Golowitz / Voices in the Earth (S02E10)
-
Song of the Younger World / The Girl I Married (S02E11)
Obsada
Dennis Haskins
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Jak poznałem waszą matkę (2005) (serial)
Mad Men (2007) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Theodore Lehmann
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dragon Ball (1986) (serial)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
V (1984) (serial)
Eve Brenner
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Współczesna rodzina (2009) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Christopher Lofton
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1985) (serial)
Remington Steele (1982) (serial)
Peter Kowanko
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Highway to Heaven (1984) (serial)
Strefa mroku (1985) (serial)
Hotel (1983) (serial)
Paul Benedict
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Blue and the Gray (1982) (serial)
Opowieści z krypty (1989) (serial)
Kroniki Seinfelda (1989) (serial)
Jennifer Rubin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Opowieści z krypty (1989) (serial)
Strefa mroku (1985) (serial)
Roberts Blossom
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1985) (serial)
Amazing Stories (1985) (serial)
Szpital Dobrej Nadziei (1994) (serial)
Linda Kelsey
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Ostry dyżur (1994) (serial)
James Whitmore Jr.
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)
Dennis Patrick
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Ezekiel Moss
Najlepsze seriale:
Highway to Heaven (1984) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)
Hardcastle and McCormick (1983) (serial)
Cynthia Kania
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Lucyfer (2016) (serial)
Zabójcze umysły (2005) (serial)
Strefa mroku (1985) (serial)
Paul Eiding
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Między nami, Misiami! (2015) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Ron Troncatty
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Columbo (1971) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Na wariackich papierach (1985) (serial)
James McIntire
Najlepsze seriale:
Tour of Duty (1987) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
The Winds of War (1983) (serial)
Tom Finnegan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Synowie Anarchii (2008) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Strefa mroku (1985) (serial)
Victoria Bass
Najlepsze seriale:
Who's the Boss? (1984) (serial)
Strefa mroku (1985) (serial)
MacGyver (1985) (serial)
Bernadette Birkett
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Bogaci bankruci (2003) (serial)
Frasier (1993) (serial)
The Larry Sanders Show (1992) (serial)
Diana Lewis
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1985) (serial)
Wszystkie moje dzieci (1970) (serial)
Hunter (1984) (serial)