Twórcy:
Frank LupoReżyseria:
Winrich Kolbe, James Darren, Corey Allen, Fred Dryer, Tony Mordente, Peter Crane (więcej)Zdjęcia:
Fred V. MurphyMuzyka:
Walter MurphyObsada:
Fred Dryer, Jean St. James, Andreas Katsulas, Bradford Tatum, Hugh Dane, Beth Grant, Jan Tříska, Darlanne Fluegel, Bill McKinney, Cyril O'Reilly, Paul Mantee, Steven J. Oliver, Apollo Dukakis (więcej)Odcinki(22)
-
Deadly Encounters: Part 1 (S07E01)
-
Deadly Encounters: Part 2 (S07E02)
-
Where Echoes End (S07E03)
-
Kill Zone (S07E04)
-
The Incident (S07E05)
-
A Snitch'll Break Your Heart (S07E06)
-
Oh, the Shark Bites! (S07E07)
-
The Usual Suspects (S07E08)
-
This Is My Gun (S07E09)
-
La Familia (S07E10)
-
Acapulco Holiday (S07E11)
-
Fatal Obsession: Part 1 (S07E12)
-
Fatal Obsession: Part 2 (S07E13)
-
Under Suspicion (S07E14)
-
The Reporter (S07E15)
-
Room Service (S07E16)
-
Shadows of the Past (S07E17)
-
The Grab (S07E18)
-
All That Glitters (S07E19)
-
Cries of Silence (S07E20)
-
Ex Marks the Spot (S07E21)
-
Little Man with a Big Reputation (S07E22)
Obsada
Sue Casey
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Boy Meets World (1993) (serial)
Hunter (1984) (serial)
So Little Time (2001) (serial)
Joe E. Tata
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Zuchy Hogana (1965) (serial)
Joey Aresco
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Słowo na L (2004) (serial)
Flash (2014) (serial)
Arlen Dean Snyder
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Cudowne lata (1988) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Harold Wayne Jones
Najlepsze seriale:
Fantasy Island (1977) (serial)
Hunter (1984) (serial)
Michael Yama
Najlepsze seriale:
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Spawn (1997) (serial)
Kelly Curtis
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Star Trek: Stacja kosmiczna (1993) (serial)
The Equalizer (1985) (serial)
Potyczki Amy (1999) (serial)
Danny Wells
Kanada
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Blue Mountain State (2010) (serial)
Fritzi Burr
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Złotka (1985) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Kroniki Seinfelda (1989) (serial)
Chuck Hicks
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Roydon Clark
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Green Hornet (1966) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Gunsmoke (1955) (serial)
Robin Thomas
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dr House (2004) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Moonlight (2007) (serial)
Sheila Ryan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Hunter (1984) (serial)
Cindy Morgan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
The Larry Sanders Show (1992) (serial)
The Highwayman (1988) (serial)
Kevin Page
Najlepsze seriale:
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Babilon 5 (1993) (serial)
Syn (2017) (serial)
Saxon Trainor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dexter (2006) (serial)
Strange Luck (1995) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Brian George
Izrael
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Teoria wielkiego podrywu (2007) (serial)
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Stephen Rowe
Najlepsze seriale:
Marvel: Daredevil (2015) (serial)
Billions (2016) (serial)
Czarna lista (2013) (serial)
Jeremy Roberts
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Cudowne lata (1988) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Trawka (2005) (serial)
Biff Manard
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Smith (2006) (serial)
CHiPs (1977) (serial)