Twórcy:
Joel SurnowMuzyka:
Sean CalleryObsada:
Peta Wilson, Don Francks, Eugene Robert Glazer, Oliver Becker, Yuval Daniel, Denise Fergusson, Bill MacDonald, Tony Curtis Blondell, Roy Dupuis (więcej)Odcinki(22)
-
Nikita (S01E01)
-
Friend (S01E02)
-
Simone (S01E03)
-
Charity (S01E04)
-
Mother (S01E05)
-
Love (S01E06)
-
Treason (S01E07)
-
Escape (S01E08)
-
Gray (S01E09)
-
Choice (S01E10)
-
Rescue (S01E11)
-
Innocent (S01E12)
-
Recruit (S01E13)
-
Gambit (S01E14)
-
Obsessed (S01E15)
-
Noise (S01E16)
-
War (S01E17)
-
Missing (S01E18)
-
Voices (S01E19)
-
Brainwash (S01E20)
-
Verdict (S01E21)
-
Mercy (S01E22)
Obsada
Simon MacCorkindale
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Ja, Klaudiusz (1976) (serial)
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
The Manions of America (1981) (serial)
Michael Filipowich
Najlepsze seriale:
Mindhunter (2017) (serial)
Westworld (2016) (serial)
Białe kołnierzyki (2009) (serial)
Mackenzie Gray
Kanada
Najlepsze seriale:
Fargo (2014) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Gerry Mendicino
Kanada
Najlepsze seriale:
Traders (1996) (serial)
Exhibit A: Secrets of Forensic Science (1997) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
Wayne Best
Kanada
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Ania, nie Anna (2017) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Sherry Miller
Kanada
Najlepsze seriale:
Traders (1996) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Tobin Bell
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rodzina Soprano (1999) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
The Kill Point (2007) (serial)
Ryan Scott Greene
Kanada
Najlepsze seriale:
Queer as Folk (2000) (serial)
Zabójcze umysły (2005) (serial)
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Dominic Fung
Najlepsze seriale:
Detektyw Murdoch (2008) (serial)
La Femme Nikita (1997) (serial)
Sue Thomas: F.B.Eye (2002) (serial)
Ho Chow
Hongkong
Najlepsze seriale:
Rodzina Soprano (1999) (serial)
Bad Blood (2017) (serial)
Przygody Tintina (1990) (serial)
Noah Reid
Kanada
Najlepsze seriale:
Jane and the Dragon (2005) (serial)
Redwall (1999) (serial)
Schitt's Creek (2015) (serial)
Peter Outerbridge
Kanada
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
The Expanse (2015) (serial)
Orphan Black (2013) (serial)
Adrian Hough
Najlepsze seriale:
X-Men '97 (2024) (serial)
Dochodzenie (2011) (serial)
Smoczy Książę (2018) (serial)
Von Flores
Filipiny
Najlepsze seriale:
ReGenesis (2004) (serial)
Przygody Sindbada żeglarza (1996) (serial)
Dark Matter (2015) (serial)
Ted Ludzik
Kanada
Najlepsze seriale:
Queer as Folk (2000) (serial)
The Expanse (2015) (serial)
Hannibal (2013) (serial)
Jaimz Woolvett
Kanada
Najlepsze seriale:
Road to Avonlea (1990) (serial)
White Fang (1993) (serial)
Czarodziejki (1998) (serial)
Philip Williams
Najlepsze seriale:
Fargo (2014) (serial)
Ania, nie Anna (2017) (serial)
Reacher (2022) (serial)
Barbara Radecki
Najlepsze seriale:
Queer as Folk (2000) (serial)
Sailor Moon (1995) (serial)
Goosebumps (1995) (serial)
Carlo Rota
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Breaking Bad (2008) (serial)
Traders (1996) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Callum Keith Rennie
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dochodzenie (2011) (serial)
Battlestar Galactica (2004) (serial)
Californication (2007) (serial)