Obsada
Cliff Potts
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Vengeance Unlimited (1998) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Paul Koslo
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Ross Hagen
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Kario Salem
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Centennial (1978) (serial)
CHiPs (1977) (serial)
Richard Libertini
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Kacze opowieści (1987) (serial)
Świat według Ludwiczka (1995) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Thomas Rosales Jr.
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Brygada specjalna (1982) (serial)
Bosch (2014) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Jack Kelly
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Marj Dusay
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Get Smart (1965) (serial)
Zuchy Hogana (1965) (serial)
E/R (1984) (serial)
Darleen Carr
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
V (1984) (serial)
The Real Adventures of Jonny Quest (1996) (serial)
Joseph Sirola
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spin City (1996) (serial)
The Green Hornet (1966) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Roy Jenson
Kanada
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Keye Luke
Chiny
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Złotka (1985) (serial)
John McLiam
Kanada
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Howard Caine
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
John Dennis Johnston
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Korzenie (1977) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Złotka (1985) (serial)
William Bryant
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Neva Patterson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
V: The Final Battle (1984) (serial)
Diukowie Hazzardu (1979) (serial)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
Anthony Eisley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Richard O'Brien
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
The Six Million Dollar Man (1974) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Arlen Dean Snyder
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Cudowne lata (1988) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)