Muzyka:
Joseph LoDucaObsada:
Lucy Lawless, Renée O'Connor, Ted Raimi, Kevin Smith, Hudson Leick, Karl Urban, Alexandra Tydings, Adrienne Wilkinson, Marton Csokas, Danielle Cormack (więcej)VOD (1)
Serie(6) / Odcinki(134)
Opisy(1)
Wojownicza księżniczka szukająca odkupienia dawnych błędów wraz ze swą towarzyszką-poetką przemierza starożytny świat, poletko boskich kaprysów i ludzkiej tyranii, pomagając niewinnym, zwalczając niesprawiedliwość i stawiając czoła siłom ciemności. (SkyShowtime)
Obsada
Peter McCauley
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartakus (2010) (serial)
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Children of Fire Mountain (1979) (serial)
Musetta Vander
Południowa Afryka
Najlepsze seriale:
Frasier (1993) (serial)
Boy Meets World (1993) (serial)
Swedish Dicks (2016) (serial)
Brittney Powell
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
Boy Meets World (1993) (serial)
Dwóch i pół (2003) (serial)
Antonio Te Maioha
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Spartakus (2010) (serial)
Miecz prawdy (2008) (serial)
Siaosi Fonua
Najlepsze seriale:
Spartakus (2010) (serial)
Cleopatra 2525 (2000) (serial)
Herkules (1995) (serial)
Craig Walsh Wrightson
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Spartakus (2010) (serial)
Miecz prawdy (2008) (serial)
Campbell Cooley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spartakus (2010) (serial)
Miecz prawdy (2008) (serial)
Herkules (1995) (serial)
Matthew Chamberlain
Najlepsze seriale:
Spartakus (2010) (serial)
Miecz prawdy (2008) (serial)
The Adventures of Swiss Family Robinson (1998) (serial)
Greg Ward
Najlepsze seriale:
Spartakus (2010) (serial)
Xena: Wojownicza księżniczka (1995) (serial)
Power Rangers Megaforce (2013) (serial)
Jon Brazier
Najlepsze seriale:
Spartakus (2010) (serial)
Miecz prawdy (2008) (serial)
Herkules (1995) (serial)
Michelle Ang
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Chirurdzy (2005) (serial)
Star Wars: The Bad Batch (2021) (serial)
Tajemnice Laketop (2013) (serial)
Rachel Blakely
Najlepsze seriale:
Tales of the South Seas (1998) (serial)
The Lost World (1999) (serial)
Mortified (2006) (serial)
Lawrence Makoare
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Marco Polo (2014) (serial)
Xena: Wojownicza księżniczka (1995) (serial)
Young Hercules (1998) (serial)
Jeffrey Thomas
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Ash kontra martwe zło (2015) (serial)
Spartakus (2010) (serial)
Bruce Hopkins
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Jack of All Trades (2000) (serial)
High Tide (1994) (serial)
Cleopatra 2525 (2000) (serial)
John Leigh
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Almighty Johnsons (2011) (serial)
Jack of All Trades (2000) (serial)
The Brokenwood Mysteries (2014) (serial)
Nathaniel Lees
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Miecz prawdy (2008) (serial)
Emma: Queen of the South Seas (1988) (serial)
Cowboy Bebop (2021) (serial)
Sara Wiseman
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
The Almighty Johnsons (2011) (serial)
Rake (2010) (serial)
A Place to Call Home (2013) (serial)
David Franklin
Australia
Najlepsze seriale:
Wszystkie kwiaty Alice Hart (2023) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial) - aktor, m.a.
Murder Call (1997) (serial)
Stephen Papps
Najlepsze seriale:
Spartakus (2010) (serial)
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Jack of All Trades (2000) (serial)