Reżyseria:
Hynek BočanMuzyka:
Zdeněk BartákObsada:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Zdeněk, Jiří Langmajer, Jakub Wehrenberg, Jan Teplý ml., Radim Kalvoda, Zbyněk Fric, Václav Chalupa (więcej)Serie(4) / Odcinki(45)
Obsada
Jan Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Večery Analogonu (2002) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Markéta Hrubešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Kroniki młodego Indiany Jonesa (1992) (serial)
Adam Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Karel Heřmánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Václav Knop
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Oliver Cox
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Josef a Ly (2004) (serial)
Milan Enčev
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Ivan Řezáč
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Monika Absolonová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Princezna ze mlejna (1994) (serial)
Redakce (2004) (serial)
Jiří Maria Sieber
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Vlastimil Venclík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Jan Teplý st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Zuzana Dřízhalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Hana Vagnerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Martin Faltýn
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vladimír Hrabánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
F. L. Věk (1970) (serial)
Ivo Niederle
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Škola za školou (1981) (serial)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)