Reżyseria:
Hynek BočanZdjęcia:
Vladimír HolomekMuzyka:
Zdeněk BartákObsada:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Wehrenberg, Václav Chalupa, Jiří Schmitzer, Oldřich Vlach, Hana Vagnerová, Filip Cíl, Filip Tomsa, Jan Teplý ml., Romuald Štěpán Rob, David Suchařípa (więcej)Odcinki(13)
-
Úvodní díl (S04E01)
-
I šéf musí jednou do důchodu (S04E02)
-
Jírova tajná svatba (S04E03)
-
Danovo milostné dobrodružství (S04E04)
-
Jak funguje zametací kombajn (S04E05)
-
Kdo podepíše? (S04E06)
-
Držgrešle Jerry zachráncem (S04E07)
-
Edův návrat (S04E08)
-
Poklad (S04E09)
-
Putnova poslední pomoc (S04E10)
-
Vraždy (S04E11)
-
Maděra na kolenou (S04E12)
-
Epilog: Maděrovy pětasedmdesáté narozeniny (S04E13)
Obsada
Lukáš Jůza
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Stanislav Majer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Anna Javorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Vladislav Beneš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
La piovra (1984) (serial)
České století (2013) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Martin Zahálka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Viera Pavlíková
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Jan Pohan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Veronika Gajerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Aleš Bílík
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
A Small Light (2023) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Martin Davídek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Monika Zoubková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jiří Hána
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Berenika Kohoutová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Norbert Žid
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Karetka 2 (2013) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Radomír Švec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ztracená brána (2012) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Robert Tyleček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Michael Vykus
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Tomáš Kyselka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Martin Veliký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
České století (2013) (serial)