Obsada
Don 'Red' Barry
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Munsters (1964) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Jack Carter
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Parks and Recreation (2009) (serial)
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
Bert Freed
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Dave Willock
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Ruth Clifford
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Police Story (1973) (serial)
Howard Caine
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Ken Lynch
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Malcolm Atterbury
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Alfred Hitchcock przedstawia (1955) (serial)
George Murdock
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Brendan Dillon
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
John Davis Chandler
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Columbo (1971) (serial)
Ostry dyżur (1994) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)
Frank DeKova
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Alfred Hitchcock przedstawia (1955) (serial)
Joseph Ruskin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Kacze opowieści (1987) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
H.M. Wynant
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Glenn Corbett
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Virginia Gregg
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Stanley Adams
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Rodzina Addamsów (1964) (serial)
Bill Quinn
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
John Quade
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Korzenie (1977) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Jak zdobywano Dziki Zachód (1976) (serial)
Ron Soble
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Homefront (1991) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)