Muzyka:
Jeff SturgesObsada:
Angela Lansbury, William Windom, Ron Masak, Louis Herthum, Julie Adams, Bradford Dillman, Len Cariou, Alexander Folk, Richard Beymer, Jerry Orbach (więcej)Odcinki(22)
-
Nagryzione wielkie jabłko (S08E01)
-
Nocne obawy (S08E02)
-
Nieautoryzowane nekrologi (S08E03)
-
Czarna owca (S08E04)
-
Linie doskonałości (S08E05)
-
Niesądzona (S08E06)
-
Połączenie terminali (S08E07)
-
Zabójstwo w Vegas (S08E08)
-
Komitet (S08E09)
-
Lista Lermentowa (S08E10)
-
Zabójczy taniec (S08E11)
-
Wiedźmy (S08E12)
-
Incydent (S08E13)
-
Morderstwo w Monte Carlo (S08E14)
-
Majster, krawiec, kłamca, złodziej (S08E15)
-
Od teraz (S08E16)
-
Ostatnia wola (S08E17)
-
Zaprogramowane morderstwo (S08E18)
-
Dzień żywych trupów (S08E19)
-
Anioł śmierci (S08E20)
-
Odznaka honorowa (S08E21)
-
Morderstwo na Madison Avenue (S08E22)
Obsada
Richard Portnow
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Parks and Recreation (2009) (serial)
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
Ron Leibman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
Rodzina Soprano (1999) (serial)
Archer (2009) (serial) - aktor, m.a.
John DiSanti
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Homefront (1991) (serial)
High Incident (1996) (serial)
Złotka (1985) (serial)
John Hillerman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Wonder Woman (1975) (serial)
Around the World in 80 Days (1989) (serial)
Domek na prerii (1974) (serial)
Dina Merrill
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Vengeance Unlimited (1998) (serial)
Bo Hopkins
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Angry Beavers (1997) (serial)
Drużyna A (1983) (serial)
Napisała: Morderstwo (1984) (serial)
Louis Giambalvo
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Chirurdzy (2005) (serial)
The Adventures of Brisco County Jr. (1993) (serial)
Boston Legal (2004) (serial)
Lisa Pelikan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
Ostatni z wielkich (2016) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Richard Lynch
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Sześć stóp pod ziemią (2001) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Ulice San Francisco (1972) (serial)
Alex Hyde-White
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dexter (2006) (serial)
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
Monster (2022) (serial)
Janet Julian
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Battlestar Galactica (1978) (serial)
Dana Craig
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Adventures of Brisco County Jr. (1993) (serial)
Krok za krokiem (1991) (serial)
Opowieści z krypty (1989) (serial)
Elizabeth Anne Smith
Najlepsze seriale:
Świat gliniarzy (2002) (serial)
Murphy Brown (1988) (serial)
Wszyscy kochają Raymonda (1996) (serial)
Shelley Smith
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Lady Blue (1985) (serial)
Diff'rent Strokes (1978) (serial)
Ryan's Hope (1975) (serial)
Diana Webster
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Get Smart (1965) (serial)
The Six Million Dollar Man (1974) (serial)
Masada (1981) (serial)
Jay Acovone
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
Jak poznałem waszą matkę (2005) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
John Considine
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Rosemary Forsyth
Kanada
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Eugene Roche
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
That's My Bush! (2001) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
Tim Choate
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Frasier (1993) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
Tales from the Darkside (1983) (serial)