Twórcy:
David DortortObsada:
Lorne Greene, Michael Landon, Dan Blocker, Pernell Roberts, David Canary, Tim Matheson, Lou Frizzell, Johnny Whitaker, Richard Thomas, George Macready (więcej)Opisy(1)
This classic western TV series follows the adventures of Ben Cartwright (Lorne Greene) and his three sons--Adam (Pernell Roberts) Hoss (Dan Blocker) and Little Joe (Michael Landon)--as they run their Ponderosa ranch outside of Virginia City Nevada. Each episode presents the men with a new problem be it travellers Indians renegades or potential love interests. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Richard Reeves
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Kocham Lucy (1951) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Barry Kelley
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Rodzina Addamsów (1964) (serial)
Alan Vint
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Centennial (1978) (serial)
Police Story (1973) (serial)
John McGiver
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Marlo Thomas
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
Frasier (1993) (serial)
Gracze (2015) (serial)
Jack Oakie
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Bonanza (1959) (serial)
Tiffany Bolling
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Aniołki Charliego (1976) (serial)
Jack Betts
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
Mam na imię Earl (2005) (serial)
Frasier (1993) (serial)
Kim Darby
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Dark Realm (2000) (serial)
Bradford Dillman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Mike Mazurki
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
The Munsters (1964) (serial)
I Dream of Jeannie (1965) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Royal Dano
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Lee Purcell
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Beyond Belief: Fact or Fiction (1997) (serial)
Due South (1994) (serial)
James Best
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Yvonne De Carlo
Kanada
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Korzenie (1977) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Ramon Novarro
Meksyk
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Dean Jones
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Real Adventures of Jonny Quest (1996) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Nowhere Man (1995) (serial)
Luciana Paluzzi
Włochy
Najlepsze seriale:
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Hawaii 5-0 (1968) (serial)
James MacArthur
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Gunsmoke (1955) (serial)
Peter Breck
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Maverick (1957) (serial)