Odcinki(32)
-
Eleven Days to Zero (S01E01)
-
The City Beneath the Sea (S01E02)
-
The Fear-Makers (S01E03)
-
The Mist of Silence (S01E04)
-
The Price of Doom (S01E05)
-
The Sky Is Falling (S01E06)
-
Turn Back the Clock (S01E07)
-
The Village of Guilt (S01E08)
-
Hot Line (S01E09)
-
Submarine Sunk Here (S01E10)
-
The Magnus Beam (S01E11)
-
No Way Out (S01E12)
-
The Blizzard Makers (S01E13)
-
The Ghost of Moby Dick (S01E14)
-
Long Live the King (S01E15)
-
Hail to the Chief (S01E16)
-
The Last Battle (S01E17)
-
Mutiny (S01E18)
-
Doomsday (S01E19)
-
The Invaders (S01E20)
-
The Indestructible Man (S01E21)
-
The Buccaneer (S01E22)
-
The Human Computer (S01E23)
-
The Saboteur (S01E24)
-
Cradle of the Deep (S01E25)
-
The Amphibians (S01E26)
-
The Exile (S01E27)
-
The Creature (S01E28)
-
The Enemies (S01E29)
-
The Secret of the Loch (S01E30)
Obsada
John Anderson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Skip Homeier
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Rodzina Addamsów (1964) (serial)
Curt Conway
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
David Sheiner
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Jason Wingreen
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Harry Davis
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (serial)
The Streets of San Francisco (1972) (serial)
Michael Pataki
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Edward Asner
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial) - aktor, m.a.
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Cobra Kai (2018) (serial)
Robert Lipton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
William Stevens
Najlepsze seriale:
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Daktari (1966) (serial)
Police Story (1973) (serial)
Leslie Nielsen
Kanada
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial)
Brygada specjalna (1982) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Tom Skerritt
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Białe kołnierzyki (2009) (serial)
Huff (2004) (serial)
Robert Sampson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Henry Silva
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Torin Thatcher
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
George Mitchell
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Dark Shadows (1966) (serial)
Tudor Owen
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
John McLiam
Kanada
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
Longstreet (1971) (serial)