Reżyseria:
Václav MatějkaScenariusz:
Drahoslav MakovičkaZdjęcia:
Jiří MacháněMuzyka:
Jiří SvobodaObsada:
Božidara Turzonovová, Zdena Studenková, Josef Nedorost, Josef Větrovec, Miloš Kopecký, Jiří Korn, Marian Labuda, Dagmar Havlová, Jana Paulová (więcej)Obsada
Božidara Turzonovová
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Josef Nedorost
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Cyrulik syberyjski (1998)
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Jiří Korn
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jesus Christ Superstar (2005) (nagranie teatralne)
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Mamzelle Nitouche (1977) (film telewizyjny)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Dagmar Havlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Jana Paulová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (nagranie teatralne)
Mayra Leon Garzon
Najlepsze filmy:
Anděl svádí ďábla (1988)
Jana Krausová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zámek v Čechách (1993) (film telewizyjny)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Jana Gýrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Eliška Vitanovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
Boska Emma (1979)
Dlouhá míle (1989) (serial)
Dáda Patrasová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Čertův švagr (1984) (film telewizyjny)
Isabela Soukupová-Siegelová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak poetom smakuje życie (1987)
Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů (1989) (film telewizyjny)
Případ nevinné řeky (1986) (film telewizyjny)
Eva Jeníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Człowiek z księżyca (1999)
Sněženky a machři (1982)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Evelyna Steimarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Lampy naftowe (1971)
Radoslav Brzobohatý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Karel Heřmánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)