Stany Zjednoczone,
(2019–2020), 3 h 29 min
(Liczba minut: 11 min)
Odcinki(19)
-
Breaking Purple (S02E01)
-
Reparin' the Baron (S02E02)
-
Air Turtle (S02E03)
-
Pizza Puffs (S02E04)
-
Sidekick Ahoy! (S02E05)
-
The Hidden City Job (S02E06)
-
Always Be Brownies (S02E07)
-
Mystery Meat (S02E08)
-
Raph's Ride-along (S02E09)
-
Donnie vs. Witch Town (S02E10)
-
Hidden City's Most Wanted (S02E11)
-
Bad Hair Day (S02E12)
-
Fists of Furry (S02E13)
-
The Clothes Don't Make the Turtle (S02E14)
-
Battle Nexus: New York (S02E15)
-
Finale, Part 1: E-Turtle Sunshine of the Spotless Mind (S02E16)
-
Finale, Part 2: Shreddy or Not (S02E17)
-
Finale, Part 3: Anatawa Hitorijanai (S02E18)
-
Finale, Part 4: Rise (S02E19)
Obsada
Kathy Najimy
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
BoJack Horseman (2014) (serial)
The Morning Show (2019) (serial)
Sprawa idealna (2017) (serial)
Evanna Lynch
Irlandia
Najlepsze seriale:
Sinbad (2012) (serial)
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles (2018) (serial)
Matthew Yang King
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Arcane (2021) (serial)
Niebieskooki samuraj (2023) (serial)
Przyjaciele (1994) (serial)
Allen Maldonado
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Świat gliniarzy (2002) (serial)
Magia kłamstwa (2009) (serial)
Kości (2005) (serial)
John Kassir
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Rick i Morty (2013) (serial)
Przyjaciele (1994) (serial)
Haley Tju
Najlepsze seriale:
Płazowyż (2019) (serial)
Kości (2005) (serial)
Głowa rodziny (1999) (serial)
Jacob Houston
Najlepsze seriale:
American Vandal (2017) (serial)
The Bridge: Na granicy (2013) (serial)
Zabójcze umysły (2005) (serial)
Brock Powell
Najlepsze seriale:
CollegeHumor Originals (2006) (serial)
Milo Murphy's Law (2016) (serial)
Miki i raźni rajdowcy (2017) (serial)
Jack Rossi
Najlepsze seriale:
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles (2018) (serial)
Allegra Clark
Najlepsze seriale:
The Ranch (2016) (serial)
Dziewczyny na misji (2018) (serial)
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles (2018) (serial)
Larissa Perron
Najlepsze seriale:
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles (2018) (serial)
Capri Oliver
Najlepsze seriale:
Shimmer i Shine (2015) (serial)
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles (2018) (serial)
Peter Stormare
Szwecja
Najlepsze seriale:
Pora na przygodę! (2010) (serial)
1923 (2022) (serial)
Castlevania (2017) (serial)
Sander Argabrite
Najlepsze seriale:
Ridley Jones: Strażniczka muzeum (2021) (serial)
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles (2018) (serial)