Czechy,
2019, 34 h 26 min
(Liczba minut: 60–63 min)
Odcinki(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
poprzednie
1 - 30
następne
Obsada
Martin Polách
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Tomáš Havlínek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Charité (2017) (serial)
Marie Rezlerová
Najlepsze seriale:
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Zbigniew Kalina
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Josef Pecl
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Petr Vršek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Klára Kadlecová
Najlepsze seriale:
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Ivo Theimer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Živé terče (2019) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Příkopy (2007) (serial)
Vojtěch Lavička
Najlepsze seriale:
Škoda lásky (2013) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Radim Jíra
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petr Batěk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Libor Jeník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Miroslav Večerka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Jindřich Žampa
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Štěpán Tuček
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Případ Roubal (2021) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Martin Bohadlo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Život je hra (2018) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jana Galinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Volha (2023) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Rita Jasinská
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Bohéma (2017) (serial)
Eliška Zbranková
Czechy