Scenariusz:
René Decastelo, Magdalena Turnovská, Jan Drbohlav, Jakub Maceček, Jaroslav Sauer (więcej)Muzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Václav Postránecký, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Jan Šťastný, Filip Blažek, Ivana Korolová, Lucie Polišenská, Michal Novotný, Pavla Tomicová, Jan Révai, Natálie Halouzková (więcej)Odcinki(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Obsada
Tomáš Kořének
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Dáša Kouřilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jana Galinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Volha (2023) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Roman Vojtek
Czechosłowacja
Michal Kern
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případ Roubal (2021) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Duch (2022) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Dominick Benedikt
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Duch (2022) (serial)
Marie Renčová Kružíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Polda (2016) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Pavel Řezníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Petr Vojnar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Michal Zelenka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Martina Hudečková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škola za školou (1981) (serial)
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Simona Postlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ladislav Frej st.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Martin Hlubocký
Czechy
Josef Hervert
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Pavla Bečková
Czechy
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Anna Jiřina Daňhelová
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Ernesto Čekan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
1864 (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Petr Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Plemiona Europy (2021) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)