Muzyka:
Ken ThorneObsada:
Christopher Reeve, Margot Kidder, Gene Hackman, Terence Stamp, Ned Beatty, Jackie Cooper, Sarah Douglas, Jack O'Halloran, Valerie Perrine, Susannah York (więcej)VOD (4)
Opisy(1)
Superman musi stawić czoła trzem złoczyńcom z planety Krypton, którzy postanawiają przejąć władzę na Ziemi. Jednocześnie staje w obliczu romansu z Lois LAne, koleżanką z pracy, kóra poznała jego tajemnicę. Zdaje sobie jednak sprawę, że romans ten może go kosztować utratę nadludzkich mocy... (Galapagos)
Obsada
Tommy Duggan
Irlandia
Najlepsze filmy:
Omen (1976)
L'Année sainte (1976)
Mózg (1969)
John Hollis
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje (1980)
Parszywa dwunastka (1967)
Superman (1978)
Angus MacInnes
Kanada
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny (1977)
Kapitan Phillips (2013)
Oczy szeroko zamknięte (1999)
Bill Bailey
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Last Place on Earth (1985) (serial)
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
Poirot (1989) (serial)
Don Fellows
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Poszukiwacze zaginionej arki (1981)
Omen (1976)
Superman II: The Richard Donner Cut (2006) - m.a.
Miquel Brown
Kanada
Najlepsze filmy:
Dowcip (2001) (film telewizyjny)
Superman (1978)
Francuski pocałunek (1995)
Dinny Powell
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Różowa Pantera kontratakuje (1976)
Zemsta Różowej Pantery (1978)
Jutro nie umiera nigdy (1997)
Joe Praml
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Ragtime (1981)
Superman II (1980)
Yanks (1979)
Roger Brierley
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Poirot (1989) (serial)
Rybka zwana Wandą (1988)
Piramida strachu (1985)
Hal Galili
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Fred Wood
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny (1977)
Człowiek słoń (1980)
Gandhi (1982)
Harry Fielder
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Poszukiwacze zaginionej arki (1981)
Gwiezdne wojny (1977)
Człowiek słoń (1980)
Pepper Martin
Najlepsze filmy:
Superman II: The Richard Donner Cut (2006) - m.a.
Superman II (1980)
Walking Tall (1973)
Richard LeParmentier
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny (1977)
Kto wrobił królika Rogera (1988)
Ośmiorniczka (1983)
Tony Sibbald
Kanada
Najlepsze filmy:
Ragtime (1981)
Scream for Help (1984)
The Lords of Discipline (1983)
Marcus D'Amico
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Full Metal Jacket (1987)
Superman II (1980)
Marc Boyle
Najlepsze filmy:
Noc amerykańska (1973)
W obliczu śmierci (1987)
Superman II (1980)
Gordon Rollings
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Różowa Pantera kontratakuje (1976)
Noc po ciężkim dniu (1964)
Znak czterech (1983) (film telewizyjny)
Elva Mai Hoover
Najlepsze filmy:
Superman II: The Richard Donner Cut (2006) - m.a.
Equus (1977)
Class of 1984 (1982)
Terry Walsh
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Człowiek znad śnieżnej rzeki (1982)
Zemsta Różowej Pantery (1978)
Alfie (1966)