Reżyseria:
Milan ŠteindlerScenariusz:
Robert GeislerObsada:
Tomáš Jeřábek, Pavel Liška, Pavel Šimčík, Halka Jeřábek Třešňáková, Michal Dalecký, Simona Babčáková, Milan Šteindler, Jakub Žáček, Marie Doležalová (więcej)Odcinki(10)
-
Jelenovy parohy (E01)
-
Porno (E02)
-
Divočák (E03)
-
Dámská jízda (E04)
-
Mistrák (E05)
-
Loučení se svobodou (E06)
-
Velikonoce (E07)
-
Pytlák (E08)
-
Klokan (E09)
-
Narozeniny (E10)
Obsada
Tomáš Jeřábek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Pavel Liška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (serial)
Pavel Šimčík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Halka Jeřábek Třešňáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Michal Dalecký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Jakub Žáček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Marie Doležalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Karolína Vrbasová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Krmelec U Muflona (2017) (serial)
Zdeňka Weisová
Najlepsze seriale:
Krmelec U Muflona (2017) (serial)
Martina Žižková
Najlepsze seriale:
Krmelec U Muflona (2017) (serial)
Jarka Sedláčková
Najlepsze seriale:
Krmelec U Muflona (2017) (serial)
Ladislav Županič
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Lenka Andelová
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Historky od krbu (1994) (serial)
Marek Novotný
Najlepsze seriale:
Krmelec U Muflona (2017) (serial)
Mariana Chmelařová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Komediograf (2003) (serial)
Krmelec U Muflona (2017) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Věra Víchová
Najlepsze seriale:
Historky od krbu (1994) (serial)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jiří Fero Burda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Historky od krbu (1994) (serial)
Jana Tučková
Najlepsze seriale:
Historky od krbu (1994) (serial)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (serial)
Krmelec U Muflona (2017) (serial)