Zdjęcia:
Tatsuo NoguchiMuzyka:
Kenji FujisawaObsada:
Nobunaga Shimazaki, Banjō Ginga, Takuya Eguchi, Takehito Koyasu, Sora Amamiya, Takayuki Sugō, Yoshihisa Kawahara, Bin Shimada, Kenjirō Tsuda, Chafūrin (więcej)VOD (1)
Serie(2) / Odcinki(39)
Opisy(1)
Mistrz sztuk walki, Baki Hanma, trenuje, by wyjść z cienia swojego legendarnego ojca. Jego karierę zamierza jednak brutalnie przerwać pięciu skazanych na śmierć oprychów. (Netflix)
Obsada
Takaaki Uchino
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Ikkyū Juku
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Shuuki Imagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahócukai no jome (2017) (serial)
Koi wa Sekai Seifuku no Ato de (2022) (serial)
Zombieland Saga (2018) (serial)
Hayato Fujii
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Hayato Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
古賀明
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Jouichirou Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Fumecu no anata e (2021) (serial)
Jun Fukazawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Zom 100: Zombie ni naru made ni šitai 100 no koto (2023) (serial)
Mahóka kókó no rettósei (2014) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Megumi Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Masashi Ebara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Akio Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Yasuhiro Mamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kōichi Yamadera
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mami Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
岡和男
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kouga Akachi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahóka kókó no rettósei (2014) (serial)
Baki (2018) (serial)