Battle Spirits: Burning Soul
Twórcy:
Hajime YatateScenariusz:
Tsuyoshi TamaiZdjęcia:
Toshiyuki SadamatsuMuzyka:
Nobuaki NobusawaObsada:
Seiichirō Yamashita, Nanami Yamashita, Aki Kanada, Ryouhei Arai, Kei Shindō, Mutsumi Tamura, Yūko Sanpei, Shūhei Sakaguchi, Yūki Kodaira, Mayuki Makiguchi, Yûichi Karasuma, Yoshinori Sonobe (więcej)Obsada
Seiichirō Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Nanami Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Magi: Sinbad no bóken (2016) (serial)
Aki Kanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Nacume júdžinčó (2008) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)
Ryouhei Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
No Game, No Life (2014) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
Mutsumi Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Yūko Sanpei
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Shūhei Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Yūki Kodaira
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hanbun no cuki ga noboru sora (2006) (serial)
Mayuki Makiguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Yûichi Karasuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Toshiki Kurosawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hetalia (2009) (serial)
Himóto! Umaru-čan (2015) (serial)
Amagami SS (2010) (serial)
Yō Taichi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yurika Aizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Misuzu Togashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Fumihiko Tachiki (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)